خدمات شرکت هیراد سلامت پژوه 

شرکت هیراد سلامت پژوه با هدف پاسخگویی به نیاز مراکز درمانی و جامعه پزشکی ، علاوه بر تولید تجهیزات پزشکی ، در بخش خدمات پس از فروش و تعمیر تجهیزات پزشکی نیز خدمات بسزایی ارائه می دهد :
وجه تمایز محصولات تولیدی شرکت هیراد سلامت پژوه ، نسبت به وارد کنندگان این محصولات ، گارانتی و خدمات سریع ، به صرفه و در دسترس می باشد .
مجموعه هیراد سلامت پژوه در راستای ارائه خدمات بهتر و جلب رضایت مشتریان و مراکز مرتبط با این مجموعه  ، در زمان نیاز سرویس تجهیزات تولیدی ، با ارسال دستگاه به صورت جایگزین از متوقف شدن جراحی های مراکز جلوگیری به عمل می آورد. و قابل ذکر است که دستگاه های ریتون هیچ وقت در زمان جراحی های مراکز درمانی خاموش نخواهند شد .  
با توجه به اینکه کلیه مراحل تولید محصولات در مجموعه هیراد سلامت پژوه انجام می شود ، مهمترین و متمایز ترین ویژگی این محصولات گارانتی و خدمات پس از فروش واقعی آنها می باشد . این ضمانت برای ابزار های جراحی قدرتی موتور دار که الکترونیکی / مکانیکی می باشند و در محیطی همراه با آب و ساکشن کار می کنند و دائما در حال استریل و اتوکلاو شدن هستند ، بسیار حائز اهمیت می باشد . تمامی تجهیزات و ابزار های جراحی قدرتی مطابق استاندارد های تولیدی ، نیاز به سرویس دوره ای و خدمات در دسترس دارند .

« خدمات سریع ، به صرفه و در دسترس مهمترین ویژگی محصولات تولیدی هیراد سلامت پژوه می باشد.​​​​​​​»