درباره ما

تاریخچه شرکت هیراد سلامت پژوه 

 گروه مهندسی شرکت هیراد سلامت پژوه با رویکرد خلاقیت و با بیش از 14 سال سابقه در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی ، افتخار دارد برای اولین بار در ایران موفق به ابداع و ساخت دستگاه های آرتروسکوپی و پاوراینسترومنت ها از قبیل ( دستگاه شیور آرتروسکوپی – بلیدهای شیور مصرفی آرتروسکوپی – اره و دریل ارتوپدی –تیغ اره های ارتوپدی ) با نام تجاری ریتون ، با قابلیت تنظیم کاربری ساده ، با روش تولید مستقل گردیده است . 
این مجموعه شامل گروه تحقیق و توسعه – ساخت و تولید – مکانیک و الکترونیک – صنعت کاران و طراحان مهندسی صنعتی نخبه دانشگاه های معتبر ، می باشد که با تعامل و شناخت کامل محصولات آرتروسکوپی ، ترکیبی از صنعت های مختلف را جمع آوری کرده و محصولی با کیفیت و کارایی بسیار بالا جهت استفاده در جراحی های اسکوپی ، تولید نموده است .

شرکت هیراد سلامت پژوه موفق به اخذ گواهی دانش بنیان از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گردید. به گزارش کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، این تاییدیه  به این شرکت داده شده است و شرکت هیراد سلامت پژوه در گروه شرکتهای دانش بنیان قرار دارد .


​​​​​

هدف از​​​​​​​ انتخاب پاور اینسترومنت به عنوان محصولات تولیدی اصلی :

پاور اینسترومنت ها به دلیل دارا بودن قطعات مکانیکی و الکترونیکی و همچنین استریل شدن مداوم جهت استفاده در جراحی، دارای استهلاک بالا می باشند و نیاز به سرویس به موقع دارند . این ابزار ها عموما به دلیل انحصار تولید توسط شرکتهای آمریکایی قیمت بالایی دارند و به خاطر عدم دسترسی آسان و داشتن مسافت زیاد کارخانه با کشورهای آسیایی ، خدمات ضعیفی ارائه می دهند . که همین دلیل ، نیاز به تولید داخلی کشور برای ساخت و ارائه خدمات سریع و در دسترس را توجیح می نماید .
قیمت کالاهای ساخت داخل از دیگر پارامترهای بسیار مهم و تعیین کننده در جهت تولید داخلی این محصولات است که گروه صنعتی هیراد سلامت پژوه توانسته در جایگاه بسیار رقابتی نسبت به سایر کمپانی ها قرار گیرد .
نکته دیگر درباره محصولات پاور اینسترومنت ، استریل شدن قطعات مکانیکی آنها می باشد . قابلیت اتوکلاو در این محصولات باعث بالا رفتن میزان استهلاک آنها می شود و همین امر نیاز به تعویض آنها پس از طول عمر مشخص را باعث می گردد .
​​​​​​​​​​​​​​
مراکز درمانی و شرکتهای سرویس دهنده خدمات پزشکی ، همواره به صورت دوره ای نیازمند سفارش این محصولات می باشند .که مجموعه هیراد سلامت پژوه با انتخاب تولید این پاور اینسترومنت ها ، توانسته نیاز گسترده ای از کشور را فراهم آورد .

​​​​​​​​​​​​​​

توانایی ها و امکانات مجموعه هیراد سلامت پژوه :

  • برخورداری از دانش ارتقا یافته فنی تولید
  • برخورداری از توان و تجربه در طراحی سیستم های جدید با تکنولوژی بالا
  • برخورداری از کارشناسان نخبه در تیم ساخت و تولید
  • بهره مندی از جدیدترین تکنیک ساخت
  • برخورداری از تیم تحقیق و توسعه فعال
  • برخورداری از سابقه و تجربه کافی استفاده از محصولات تولیدی و شناخت کامل این محصولات در سالهای گذشته کاری مجموعه پیش از تولید
  • سابقه و تجربه بالای کارشناسان تولید در جراحی های ارتوپدی
  • برخورداری از دانش شناخت بازار رقابتی
  • برخورداری از توان و تجربه در مباحث فروش
  • برخورداری از توان و تجربه در ارائه خدمات ​​​​​​​